OBAVIJEST ZA RODITELJE/STARATELJE – SVEČANI PRIJEM

Poštovani roditelji/staratelji,

sutra, 01.09.2022. godine u 09:30 sati održat će se tradicionalni svečani prijem za učenike od I. do IX. razreda i polaznike radionica i njihove roditelje u svečanoj sali. Roditelji će biti upoznati sa rasporedom odjeljenja i voditelja, planovima za novu školsku godinu i dr. U 10:00 sati imamo zakazanu posjetu predstavnika Ministarstva odbrane i ministra za boračka pitanja u Vladi KS gdje će, nakon priredbe učenika, biti uručeni školski materijali i pokloni za sve učenike. Nakon toga, voditelji preuzimaju učenike i njihove roditelje, te u svojim učionicima održavaju roditeljski sastanak. U petak, 02.09.2022. godine u 12:00 sati biti će održan svečani prijem za prvačiće u svečanoj sali, gdje će nakon priredbe učenika, načelnik općine Novo Sarajevo sa saradnicima podijeliti školske ruksake, pribor i udžbenike. U ponedjeljak, 05.09.2022. godine, počinje sa radom Produženi boravak za učenike čiji su roditelji potpisali ugovor.