PRVAČIĆIMA CENTRA VLADIMIR NAZOR URUČENI ŠKOLSKI RUKSACI S PRIBOROM

Prvačićima Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju „Vladimir Nazor“ Sarajevo uručeni školski ruksaci s priborom

Početak nove školske godine 1. septembra obilježen je školskom priredbom koju su priredili stariji drugari sa svojim učiteljicama, za nove prvačiće.
I ove godine za sve prvačiće Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo je obezbjedilo udžbenike, a Općina Novo Sarajevo ih je obradovala sa novim ruksacima i priborom.

Tim povodom, Općinski načelnik dr. Hasan Tanović je prvačićima uručio prve školske ruksake uz želju da im ulazak u učionice i školske klupe bude zadovoljstvo i prelijep put u jedan poseban dio njihovog života, a da škola postane mjesto radosti, druženja i znanja.

DRAGI PRVAČIĆI ŽELIMO VAM SRETAN POLAZAK U ŠKOLU, I SVIM ŠKOLARCIMA USPJEŠNU NOVU ŠKOLSKU GODINU!

Dr. Hasan Tanović, načelik Općine Novo Sarajevo

Dodjela školskih ruksaka i pribora